Lennureisija õigused

Mida peab tarbija teadma, kui lennureisil tekivad temast sõltumata takistused? Kuhu pöörduda kui leiate end olukorrast, kus teie lend oluliselt hilineb, jäetakse hoopis ära või te ei pääse lennule?
 

Loe lähemalt


E-ostud väljaspoolt Eestit

E-ostud väljastpoolt Eestit - kuidas ohtusid ära tunda? Mida tasub teada ja kuidas käituda, kui tellitud kaubad jõua Sinuni? 

 

 Loe lähemalt

Hea tarbija, jaga oma kogemusi!

Hea tarbija,

Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskuste võrgustik (ECC-Net) on läbi viimas uuringut, mis keskendub interneti vahendusel ostetud reisiteenuste (lennupiletid, majutus, autorent) hinnateabe avaldamisele. 2015. aastal laekus Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskuste võrgustikule hulgaliselt tarbijakaebusi seoses lennupiletite, hotellimajutuse kui ka autorendi broneerimise käigus avaldatud hinna ning tegelikult makstud hinna erinevustega. Kas kirjeldatud olukord tuleb ka Sulle tuttav ette?

Oleme väga tänulikud, kui leiad minuti, et oma kogemust meiega jagada.

Vastamiseks klikka siia!

 

 

 

Tere tulemast!

Hea tarbija, selleks, et tunneksid end teistes Euroopa Liidu (EL) liikmeriikides oste sooritades sama kindlalt nagu koduriigis, on loodud spetsiaalsed Euroopa tarbijakaitsekeskused ehk ECC-keskused. Eestis kaitseb tarbijate õigusi ülepiiriliste ostude korral Tarbijakaitseameti juurde loodud EL tarbija nõustamiskeskus, kelle peamiseks ülesandeks on lahendada piiriüleseid tarbijakaebusi.

Keskuse teenused on tarbijatele tasuta ning keskus kuulub üleeuroopalisse võrgustikku European Consumer Centres Network.  Võrgustiku tööd koordineerib Euroopa Komisjon.

 

Meiega saab ühendust:

Aadress: Rahukohtu 2 Tallinn 10130
Telefonid: 6201708; 6201 736; 6201930
Faks: 6201701
E-post: consumer at consumer dot ee