6. mail toimub Narvas ettevõtjatele suunatud koolitus!

Tarbijakaitseamet, EL tarbija nõustamiskeskus ja kaubandus-tööstuskoda korraldavad 6. mail Narvas Ida-Virumaa ettevõtjatele mõeldud „Suunanäitaja“ koolitussarjas järjekordse koolituse, mis seekord keskendub kauplejatele ja teenusepakkujatele esitavatele nõuetele, piiriülestele ostudele, e-kaubandusele ja ebaausatele kauplemisvõtetele.

„Suunanäitaja“ koolitussari on Ida-Virumaal juba neljandat korda. Kui varem on koolitus peamiselt keskendunud garantii ja pretensiooni esitamise õigusele, siis sel korral räägivad spetsialistid ettevõtjatele nendele kehtivatest üldistest nõuetest.

Infopäeval esitavad spetsialistid näiteid oma igapäevasest tööst ja senisest praktikast. Muuhulgas toovad nad näiteid erinevate tootegruppide märgistuste ja ebaausate kauplemisvõtete kohta, räägivad sellest, millised nõuded kehtivad teenusepakkujatele, kuidas käituda, kui toode või teenus ei vasta lubatule, millised on tarbija põhiõigused Euroopa Liidust ostes jpm.

Kuna koolituse teemad puudutavad kaupade-teenuste jaemüügiga tegelevate ettevõtete juhtide ja teenindajate igapäevatööd, julgustab tarbijakaitseamet Ida-Virumaa ettevõtjaid koolitust kasutama ka oma personali teadmiste täiendamiseks. Et kõneldav oleks võimalikult hästi arusaadav ka vene emakeelega ettevõtjatele ja teenindajatele, on koolitusele tellitud sünkroontõlge.

Infopäev toimub 6. mail Narva kutseõppekeskuses. Osavõtuks tuleb registreeruda ning maksta osalustasu 25 eurot, millele lisandub käibemaks. Registreeruda saab 30. aprillini (k.a) kaubandus-ja tööstuskoja kodulehel.

Lisamaterjal:
• lisainfo Suunanäitaja koolituse kohta tarbijakaitseameti kodulehel