8. mail tähistab Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskus koos teistega Euroopa Päeva!

Euroopa päeva 2010 tähistatakse Tallinnas 8. mail 2010 kahe suurüritusega: "Päevaga läbi Euroopa!" ning "Suur prõmm!".

„Päevaga läbi Euroopa!” (kl 11.00-17.00) on tasuta meelelahutusüritus, mille jooksul saab külastada Euroopa Liidu liikmesriikide saatkondi ja Euroopa Liidu maja ning lisaks toimub veel suur kogupereüritus Tammsaare pargis, kus saab nautida meelelahutusprogramme nii lastele kui täiskasvanutele.

Lisaks teistele on Tammsaare pargis kohal ka Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskus, kes jagab tarbijateavitusmaterjale ning annab nõu Euroopa Liidus kehtivatest tarbijaõigustest. EL tarbija nõustamiskeskuse telgis ei puudu ka üllatused! Tule tutvu ning saa teadlikumaks tarbijaks!

Algusega kl 17.00 algab Vabaduse väljakul „Suur prõmm!“, kus suurel laval astuvad elava luule ja muusikaga üles nii Eesti kui ka rahvusvahelised artistid. Õhtut juhivad Doris Kareva ja Üllar Saaremäe.

Üritustel osalemine on tasuta.

Lähem info "Päevaga läbi Euroopa!" ja "Suure prõmmi!" kohta veebilehel www.euroopapaev.ee.

Euroopa päeva sündmusi korraldavad Euroopa Komisjoni esindus Eestis ja Euroopa Parlamendi Infobüroo koostöös Euroopa Liidu saatkondade, Rahandusministeeriumi, Välisministeeriumi, sihtasutuse Tallinn 2011, Eesti Kirjanike Liidu ning Tallinna Kirjandusfestivaliga "HeadRead".

Tule ja osale koos meiega Euroopa Päeva tähistamisel!

Kohtumiseni laupäeval, 8.mail Tammsaare pargis,

Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskus